Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Статті

Статті

Дні народження зірок Станіслав Щокін

Батьки Станіслава Щокіна грали на сцені театру, тож у дитинстві він часто бував за лаштунками. Коли настав час обирати професію Станіслав прийняв рішення без вагань. Сьогодні він святкує свій день народження, тож поговоримо про фільмографію актора, яка налічує більше 50 ролей у кіно та серіалах.

01.05.2021
об 10:06

Статті

Міжнародний день кіно: Фільми, що найбільше вплинули на акторів «Перших ластівок. Zалежні»

Олександр Рудинський, Максим Самчик і Таїсія-Оксана Щурук розповіли, завдяки яким кінострічкам і акторам вони стали тими, ким є.

28.12.2020
об 16:43

Новини

Антон Птушкін розповість, чому в Саудівській Аравії довгий час не працювали кінотеатри

В новому випуску своєї телепрограми ведучий та мандрівник Антон Пушкін стане свідком історичних процесів у Саудівській Аравії і покаже кардинальні зміни за останні кілька років у консервативній країні. В очікуванні ефіру пропонуємо вам ТОП-5 фактів про нову добу країни.

21.11.2020
об 14:20

Новини

Paramount Comedy святкує 3 роки в ефірі України

Три роки тому 16 листопада в сітці українського телемовлення з’явився молодіжний розважальний канал із сильним культовим контентом Paramount Comedy. Саме тут українські глядачі знаходять найкращий гумор зі всього світу, дубльований українською мовою.

16.11.2020
об 17:17

Новини

На які теми зверне увагу новий сезон серіалу «Перші ластівки Zалежні»

Творці серіалу «Перші ластівки Zалежні» розповіли про соціальний меседж другого сезону: у кожного своя залежність, і кожен від цього страждає.

29.10.2020
об 15:35

Новини

Екс-учасники «Танців з зірками» повернуться, щоб запалити паркет

Сьогодні на глядачів каналу «1+1» чекає особливий випуск «Танців з зірками». На паркет вийдуть не пари, а тріо. До кожного дуєту приєднаються зіркові учасники минулих сезонів. Ми вже знаємо, який склад тріо буде в 9 епізоді, а на балконі їх зустрічатиме Олексій Потапенко з сином Андрієм.

25.10.2020
об 13:49

Новини

Прем’єра другого сезону серіалу «СидОренки-СидорЕнки»

З нагоди випуску продовження телеісторії про дві родини актори розповіли про своїх героїв, які виросли, стали більш впевненими у собі, але їхня любов до пригод і потрапляння в кумедні ситуації залишилась незмінною.

19.10.2020
об 19:15

Новини

10 фактів про Лесю Нікітюк

19 жовтня свій день народження святкує українська телеведуча Леся Нікітюк. Народилася вона у Хмельницькому, в студентські роки брала участь у КВК в команді «Торнадо Люкс». Нині Леся Нікітюк – відома українська телеведуча, яка відноситься до всього, що трапляється в ефірі або в житті – з гумором.

19.10.2020
об 12:25