Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

28.12.2021
об 15:34

Сьогодні, 28 грудня, на телеканалі СТБ відбудеться прем'єра серіалу «Знайду пару коханому» виробництва StarLight Production. Цікава мелодрама розповість романтичну історію стосунків двох кондитерів, закоханих у свою справу. Глядачі познайомляться з героями — Надею та Віктором, яких зіграли актори Антоніна Хижняк та Антон Денисенко.

«Знайду пару коханому» — прекрасна сімейна мелодрама. 4-серійний серіал, який розкриє всі грані почуттів головних героїв. Вони переживуть відкрите протистояння позитивних та негативних емоцій, які зведуть історію до щасливого фіналу. Що ще може бути кращим для перегляду напередодні новорічних свят?

Надя ― вихор енергії, творчості й таланту. Вона з тих, хто підтримає у скрутну хвилину, підставить плече і в чию подушку можна поплакати. Навколо неї завжди вирує життя, а вона епіцентр цього життя. Шукає подругам їхні другі половинки, але сама не готова до стосунків.

Віктор ― кондитер. Навчався кондитерського мистецтва в Парижі, відточував свою майстерність у європейських кондитерських. Вродливий, високий, ідеал. Такого чоловіка не щодня зустрінеш.

Олена — яскрава красуня, амбітна модниця. Коли її бачиш, відразу думаєш, що така дівчина точно не має проблем в особистому житті. Однак вона страждає через те, що всі бачать у ній лише коханку.

Надя працює на кондитерській фабриці, яка славиться винятковою якістю своїх виробів. Та окрім створення незабутніх смаків та оригінальних дизайнів весільних тортів, у Наді є талант поєднувати самотні серця. Свій талант і досвід Надя успадкувала від бабусі, яка була свахою, знайомила людей ще за радянських часів за газетами, листами. Вже давно кондитерка з радістю намагається допомогти здобути своє щастя подругам, які разом із нею працюють. Здавалося б, життя йде своїм плином, поки на фабрику не приїжджає новий кондитер Віктор. Він ― еталон. Розумний, вродливий, успішний чоловік. Про такого можна лише мріяти. Що й почала робити Олена ― подруга Наді. Вражена Віктором, вона просить Надю почати листування з чоловіком від її імені.

Тим часом на роботі Віктор починає конфліктувати з Надею. По-перше, конкуренція. Та коли він дізнається, що вона не лише кондитер, а ще й місцева сваха, авторитет Наді в його очах падає. Віктор вважає її аферисткою, яка обманює чоловіків. Тоді Надя пропонує йому парі: вона знайде йому другу половинку, інакше він стане головним технологом.

 

«Мою героїню звуть Надія. І це дуже добре характеризує її й те, що тут відбувається. Вона — кондитер. Історія крутиться навколо цього солодкого життя. Але те, що відбувається поза ним, не так і солодко. Та описуючи цей проєт, можу сказати, що кохання переможе все. Так, це кліше, страшна банальщина, але так воно і є… Для мене це перший досвід роботи в чотирисерійці в головній ролі. Сподіваюся, ми вас не розчаруємо», — підсумувала Тоня Хижняк.

Прем'єра на телеканалі СТБ о 20:15, дивіться відразу всі 4 серії.

Джерело: СТБ

Читайте також:

Новини

Стартували зйомки нової мелодрами «Солоний поцілунок»

У Києві тривають зйомки чотирисерійної мелодрами «Солоний поцілунок». Головні герої стрічки Юля і Герман люблять одне одного. Але Герман з необережності вчиняє злочин та потрапляє до колонії. Ці драматичні події кардинально змінюють долі закоханих...

24.12.2021
об 16:18

Новини

Прем’єра серіалу «Папаньки»-4

Папаньки повертаються! З 10 січня телеканал СТБ покаже перші три сезони веселого сімейного серіалу «Папаньки» виробництва «Дизель Студіо». З понеділка по четвер о 20:15 глядачі знову проживуть найяскравіші моменти разом з улюбленими героями. А вже 31 січня відбудеться прем’єра 4-го сезону «Папаньок».

26.12.2021
об 12:44