Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«Знайду пару коханому»: на телеканалі СТБ стартує новий серіал

Продовження «Кріпосної»: знімають четвертий сезон

19.11.2021
об 12:51

Доки українці активно обговорюють несподівану розв’язку третього сезону серіалу «Кріпосна», його творці повідомляють: це не фінал! Продовженню «Кріпосної» — бути. Незабаром на нас чекає початок нової історії, нової боротьби за кохання і розкриття всіх таємниць.

Тільки закінчився третій сезон серіалу «Кріпосна» і лише вчора глядачі телеканалу СТБ побачили його фінальні серії телеканал СТБ і FILM.UA Group заявили, що вде тривають зйомки 4 сезону легендарної костюмованої драми.

Впродовж трьох тижнів більше 11 млн українців (охоплення прем’єрних серій і повторів по аудиторії 4+, вся Україна) слідкували за вражаючою історією кохання і разом з Катериною намагалися розгадати таємниці з минулого головних героїв.

«Кріпосна. Жадана любов» стала лідером слоту одразу по двох аудиторіях: комерційній 18–54 (рейтинг 3,08 частка 10,74) і «жінки 18–54» (рейтинг 4,79 частка 14,8); а також посіла друге місце по аудиторії «жінки 35–44» (рейтинг 3,71 частка 10,32).

«Кріпосна» — перша та єдина українська костюмована драма, яка підкорила мільйони сердець у всьому світі. Історія великого кохання, за яким стежать фанати 50-ти країн. Унікальний проєкт дав глядачам змогу зазирнути в часи кріпаків та панів, балів та світських вечорів, технічного прогресу та великих соціальних зрушень, на тлі яких головні герої борються за право бути вільними, кохати і самим визначати своє життя.

За три сезони шанувальники «Кріпосної» прожили ціле життя разом з улюбленими героями. У четвертому сезоні легендарної мелодрами глядачі побачать продовження подій довкола вже добре відомих прізвищ: Жадан, Яблоневський, Червінські, Косачі, Дорошенки та інші. Сюжетних ліній, повного акторського складу і таємниць майбутньої прем’єри творці проєкту поки не розкривають. Однак відомо, що події нового сезону відбуватимуться через 23 роки, а в центрі історії будуть діти головних героїв. Серед акторів ми побачимо Тараса Цимбалюка, Станіслава Боклана та Сергія Стрельникова.

 

Прем’єра в ефірі СТБ відбудеться 2022 року.

 

Джерело: телеканал СТБ, FILM.UA

Читайте також:

Новини

Український трейлер до фільму «Чорний телефон» від творців «Астрал» та «Спліт»

Визнані майстри жаху Blumhouse, творці фільмів «Астрал», «Сіністер» та «Спліт», представляють новий зловісний трилер! Після моторошного викрадення 13-річний підліток опиняється замкнутим в звуконепроникному підвалі зі зламаним чорним телефоном. Несподівано хлопець отримує дзвінок від попередніх жертв вбивці, які будь-що прагнуть його врятувати…

05.11.2021
об 13:23

Новини

«Хмарний атлас» знову вийде в прокат у кінотеатрах

Культова фантастика знову на екранах!Амбітний проект сестер Вачовскі і Тома Тиквера, за світовим бестселером Девіда Мітчелла із неймовірним зірковим кастом Блокбастер-пазл про реінкарніцію та обраних від авторів "Матриці" із суперзіркамі у головних ролях Шість історій, шість реінкарнацій, що відбуваються у різні часи, але тісно переплітаються між собою.

10.11.2021
об 13:38

Новини

«Пекельная кухня»: хто отримав чорний кітель, а хто залишив проект назавжди

Драматичний ефір позаду. Шеф «Пекельної кухні» Алекс Якутов назвав двох номінантів на виліт та шістьох щасливчиків, які продовжать боротьбу за звання найкращого кухаря.

16.11.2021
об 17:00