Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка

04.10.2021
об 16:45

Продовження історії про тяжку долю Катерини у мелодраматичному серіалі «Кріпосна. Жадана любов» з 1 листопада набуде несподіваних поворотів подій в ефірі телеканалу СТБ. Глядачі побачать персонажів на вістрі емоцій, але так само сповнених любові. Поки прихильники чекають початку нового сезону, творці підготували для них офіційний трейлер третьої частини.

 

Історія кохання аж ніяк не казка. Доля Андрія Жадана і Каті Вербицької – найголовніша інтрига прем'єри, а чи живий Жадан – не менш важливе питання для всіх шанувальників мелодрами.

 

«Градус драми стане набагато вище. Катю ніхто не буде закопувати або топити, тому складно не через фізичну витривалість, а через напруження всіх її моральних сил. Але Катя буде кохати. Вона твердо налаштована, що ніхто не зможе заборонити їй бути щасливою», – інтригує виконавиця ролі Каті Вербицької СОНЯ ПРІСС.

 

Строгий і жорстокий поміщик Червінський зі своєю молодою дружиною Ларисою повертається в Червінку. Однак він ще не знає, що син мертвий, а маєток у чужих руках. Зруйновано все, чим він дорожив. І навіть материнство Лариси не здатне стримати руйнівний шал його гніву.

 

«Моя героїня вже не та грайлива дівчина, якою її пам'ятають глядачі в попередніх сезонах. Лариса стала дорослою мудрою жінкою. Коли я читала сценарій і грала деякі сцени, у мене стискалося серце», – поділилася НАТАЛКА ДЕНИСЕНКО.

 

Кріпаки Назар і Орися сміливо мріяли про просте людське щастя. У новому сезоні вони стануть подружжям і батьками. Однак не все для цієї пари буде безтурботним і радісним. Дитина змінить їхні долі назавжди, а низка прийдешніх подій зробить кожного інакшою людиною.

 

Прем'єра серіалу «Кріпосна. Жадана любов» відбудеться 1 листопада о 20:15 на телеканалі СТБ. Спостерігати за перебігом подій історії можна буде ввечері з понеділка по четвер.

 

Джерело: Пресслужба телеканалу СТБ

Читайте також:

Новини

Дмитро Комаров продовжує подорожувати Пакистаном у «Світі навиворіт»

Завтра, 2 жовтня, о 18:30 на телеканалі «1+1» вийде нова серія «Світу навиворіт», в якій мандрівник Дмитро Комаров продовжить вивчати закриту пакистанську провінцію Белуджистан. Телеведучий побуває в найсвятішому місці для кожного мусульманина і відкриє таємниці «поховання» вантажних кораблів і лайнерів.

01.10.2021
об 14:11

Новини

Прем’єра костюмованої мелодрами «Кріпосна. Жадана любов» відбудеться у листопаді

Телеканал СТБ оголосив дату прем’єри серіалу «Кріпосна. Жадана любов», над створенням якого працював сумісно з FILM.UA Group.

28.09.2021
об 13:39