Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Новини

Новини

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka спільно візьмуть участь у благодійному заході

Артисти цирку та знаменитості візьмуть участь у благодійному мультижанровому шоу «Я з тобою», аби зібрати гроші для дітей, що постраждали від війни в України.

18.05.2022
об 17:01

Новини

«За війну я плакала двічі»: Ірма Вітовська – про волонтерство

«За війну я плакала двічі. Вперше, коли розбомбили театр у Маріуполі. Тоді з мене вийшло все накопичене. Вдруге, коли вдарили по вокзалу в Краматорську. А от побачене в Бучі викликало злість і бажання сатисфакції», - розповіла акторка Ірма Вітовська.

26.04.2022
об 11:20

Новини

Той, що надихнув Pink Floyd: героєм випуску «Неймовірної правди про українців» стане Андрій Хливнюк

СТБ продовжує випускати актуальний у нинішніх реаліях прем’єрний дайджест «Все буде добре». Відсьогодні щоп’ятниці у рубриці «Неймовірна правда про українців» у компанії ведучих – Григорія Решетника та Надії Матвєєвої – на глядачів чекатимуть надихаючі та мотивуючі історії українських селебритіс в умовах війни.

22.04.2022
об 15:54

Новини

«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

24 квітня на телеканалі ТЕТ 0 21:00 пройде трансляція наживо благодійного концерту від гурту «Океан Ельзи» під назвою «І все буде добре». Виручені кошти будуть відправлені для допомоги наймолодшим українцям — дітям, які постраждали від жорстокої війни рф.

22.04.2022
об 11:43

Новини

«Не буває й години, щоб я не думав про Маріуполь»: Андрій Бєдняков

Ведучий шоу Нового каналу «Де логіка?» Андрій Бєдняков родом з Маріуполя, який майже два місяці війни бомбить та руйнує росія. Вся Україна молиться за людей, які там перебувають, та військових, які захищають місто. Андрій Бєдняков поділився спогадами про Маріуполь.

21.04.2022
об 18:31

Новини

Леся Нікітюк ексклюзивно про новий хіт

«Сміх – це наша біологічна зброя»: Леся Нікітюк випустила пісню про російський військовий корабель. Ведуча Нового каналу продовжує підіймати моральних дух українців за допомогою творчості та гумору

19.04.2022
об 13:09

Новини

«Перші ластівки. Залежні» у відкритому доступі на YouTube

Новий канал викладає у вільний доступ усі серії другого сезону молодіжного серіалу «Перші ластівки» та вносить зміни у графік серіалу.Відтепер кожен охочий може подивитися другий сезон серіалу «Перші ластівки» — всі серії вже у вільному доступі на YouTube-акаунті Нового каналу.

08.04.2022
об 11:34

Новини

Discovery показав серію спеціального контенту, який розповідає про події в Україні

У неділю, 27 березня, телеканал Discovery транслював серію спеціального контенту, що розповідає про події в Україні. Ключовим став фільм про українського президента під назвою «Зеленський: людина, яка взяла на себе Путіна».

29.03.2022
об 14:07