Трейлери та відео

Драма «Кріпосна. Жадана любов»: Історія кохання – зовсім не казка
«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

Новини

Новини

ICTV відновив перші з початку війни зйомки серіалу

З екшеном без вибухів і гучних пострілів задля спокою киян та з дублерами акторів, які змінили роботу в кіно на захист країни від російських окупантів, – у таких реаліях телеканал ICTV відновив виробництво українського детективу.

12.07.2022
об 16:24

Новини

Ukrainian Freedom Voices: на ТЕТ покажуть благодійний концерт

26 червня о 20:00 на телеканалі ТЕТ покажуть благодійний концерт підтримки Ukrainian Freedom Voices, який збере найвідоміших українських зірок на сцені у Празі. Європейський музичний фестиваль Metronome Prague організує окремий захід Ukrainian Freedom Voices, щоб підтримати Україну.

20.06.2022
об 10:53

Новини

«Страх є завжди»: актор Максим Девізоров розповів про підготовку до бойових дій на фронті

З початку вторгнення росії в Україну актор відомий за роллю у серіалі «Перші ластівки» Макс Девізоров  взяв до рук зброю та став на захист Батьківщини. Журналісти Нового каналу розпитали актора про мотиви його рішення, підготовку до бойових дій та плани на майбутнє.

07.06.2022
об 13:13

Новини

«Я з тобою»: відомі українські режисери, зірки Cirque du Soleil та Onuka спільно візьмуть участь у благодійному заході

Артисти цирку та знаменитості візьмуть участь у благодійному мультижанровому шоу «Я з тобою», аби зібрати гроші для дітей, що постраждали від війни в України.

18.05.2022
об 17:01

Новини

«За війну я плакала двічі»: Ірма Вітовська – про волонтерство

«За війну я плакала двічі. Вперше, коли розбомбили театр у Маріуполі. Тоді з мене вийшло все накопичене. Вдруге, коли вдарили по вокзалу в Краматорську. А от побачене в Бучі викликало злість і бажання сатисфакції», - розповіла акторка Ірма Вітовська.

26.04.2022
об 11:20

Новини

Той, що надихнув Pink Floyd: героєм випуску «Неймовірної правди про українців» стане Андрій Хливнюк

СТБ продовжує випускати актуальний у нинішніх реаліях прем’єрний дайджест «Все буде добре». Відсьогодні щоп’ятниці у рубриці «Неймовірна правда про українців» у компанії ведучих – Григорія Решетника та Надії Матвєєвої – на глядачів чекатимуть надихаючі та мотивуючі історії українських селебритіс в умовах війни.

22.04.2022
об 15:54

Новини

«І все буде добре»: благодійний концерт від «Океан Ельзи» на Великдень

24 квітня на телеканалі ТЕТ 0 21:00 пройде трансляція наживо благодійного концерту від гурту «Океан Ельзи» під назвою «І все буде добре». Виручені кошти будуть відправлені для допомоги наймолодшим українцям — дітям, які постраждали від жорстокої війни рф.

22.04.2022
об 11:43

Новини

«Не буває й години, щоб я не думав про Маріуполь»: Андрій Бєдняков

Ведучий шоу Нового каналу «Де логіка?» Андрій Бєдняков родом з Маріуполя, який майже два місяці війни бомбить та руйнує росія. Вся Україна молиться за людей, які там перебувають, та військових, які захищають місто. Андрій Бєдняков поділився спогадами про Маріуполь.

21.04.2022
об 18:31