Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Інтерв'ю

Інтерв'ю

Плани проведення ОМКФ, «Золотої Дзиги» та кіноакадеміки на фронті

Виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух в інтерв’ю Media Business Reports розповіла про можливість та плани проведення ключових українських кіноподій під час війни в Україні.

18.04.2022
об 16:27

Інтерв'ю

Гіо Пачкорія: «Мої учні стають моїми вчителями»

Акторська майстерність – універсальний інструмент не тільки для професійного розвитку, але й для звичайного життя. У цьому впевнений талановитий актор, режисер та педагог з акторської майстерності Гіо Пачкорія. В інтерв’ю для VGL cinema Гіо розказав про те, чим може бути в житті корисно мистецтво грати на сцені та в чому полягає різниця між навчанням дорослих та дітей.

12.01.2022
об 15:12

Інтерв'ю

Ксенія Бугрімова: «Я хочу, щоб жінок оцінювали за професійними якостями»

Влітку в Україні презентована Асоціація жінок у кіно- та медіа індустрії (Ukraine Female Film Industry – UFFI). Про виклики, які постають перед об’єднанням, стратегію та майбутні плани, а також про «скляну стелю» в кар’єрі жінок VGL cinema поговорив зі співзасновницею асоціації, режисеркою, продюсеркою та шоуранеркою Ксенією Бугрімовою.

12.01.2022
об 12:42

Інтерв'ю

Андрій Лантух: «Усе починається з персонажа»

Дебютний фільм – найважливіша сходинка в кар’єрі режисера, це його візитівка в майбутньому. Як прокласти шлях від ідеї до реалізації? Відповідь на це запитання знає молодий режисер Андрій Лантух, який навчався в New York Film Academy Los Angeles і зараз працює в США. VGL cinema поговорив з Андрієм про його дебютний повнометражний фільм Cullinan, створення кіно в умовах пандемії та ідеї для майбутніх проєктів.

11.01.2022
об 14:29

Новини

Анна Паленчук: «Зйомки іноземних фільмів дають професійне зростання українським командам»

У творчому здобутку продюсерки та засновниці компанії 435 FILMS Анни Паленчук понад 10 повнометражних фільмів. Зараз вона почала роботу над власним сценарієм фільму «Биківня», а її компанія активно співпрацює з індійськими кінематографістами. Про особливості співпраці із закордонними партнерами, кінематографічні переваги України та про важливі навички, здобуті під час навчання у Vancouver Film School, журналісти VGL cinema поговорили з Анною під час ексклюзивного інтерв’ю.

10.01.2022
об 15:16

Новини

Ахтем Сеітаблаєв: «Я не знімаю того, чого не хочу знімати»

Актор, режисер і продюсер Ахтем Сеітаблаєв розповів в ексклюзивному інтервꞌю VGL CINEMA про досвід роботи співпродюсером, плани продакшену Istmen Films та свою мрію зняти комедію. Однією з перших стрічок продакшену, співзасновником якого є Сеітаблаєв, стала «Мирний-21», історія луганського прикордонного загону, яка базується на реальних подіях і є задокументованим фактом. 2014 року загін потрапив у оточення сепаратистських збройних формувань, на бійців тиснули, аби ті перейшли на бік ворога. Та ніхто з них не зрадив свою батьківщину.

10.01.2022
об 11:20

Інтерв'ю

Кіновиробництво в регіонах: підсумки роботи локальних кінокомісій та тенденції розвитку

Попри пандемію 2021 рік став результативним у розвитку локального кіновиробництва. За рік до Асоціації кінокомісій України долучилося ще дев’ять регіонів – нині вона налічує сімнадцять організацій-учасників. Їх робота має на меті популяризувати кіно на місцевому рівні, промотувати особливості свого регіону для кіновиробництва й, таким чином, заохочувати інвестиції в міста та регіони. Запорукою успіху в діяльності кінокомісій є співробітництво з місцевими адміністраціями та підтримка на державному рівні.

05.01.2022
об 12:48

Інтерв'ю

ВІТАЛІЙ САЛІЙ: «Я люблю втручатися в знімальний процес»

Цієї осені актор Віталій Салій отримав премію «Кіноколо» як найкращий актор за роль у фільмі «Я працюю на цвинтарі»: його всеукраїнська прем’єра відбулася на кінофестивалі «Молодість», а прокат стартує вже наступного року. «До нагород і титулів я ставлюся з гумором та без фанатизму», – стверджує актор, хоча й визнає: цінність премії «Кіноколо» в тому, що її переможців визначають кінокритики. Про особливості роботи над героєм у «Я працюю на цвинтарі», мірило визнання, зацікавленість в історичних і фантастичних кінопроєктах, роботу на майданчику та український кінопроцес актор розповів у інтерв’ю VGL Cinema.

04.01.2022
об 13:52