Трейлери та відео

Фільм-призер Берлінале «Стоп-Земля» Катерини Горностай вийде в прокат у січні
«Я – панда»: трейлер нової анімації українською

Інтерв'ю

Новини

«Фрося мені сподобалась, але кастинг я провалила», - ексклюзивне інтерв’ю із виконавицею головної ролі у фільмі «Чому я живий»

4 листопада в прокат вийшла епічна історія, знята за мотивами реальних подій, «Чому я живий», режисером якої став Віллен Захарович Новак. Анастасія Марків зіграла 17-річну Фросю, на долю якої випала чимало тяжких випробувань. Для Анастасії роль стала дебютною. В ексклюзивному інтерв’ю для VGL Анастасія розповіла про головні виклики на знімальному майданчику та як готувалася до своєї першої великої ролі.

10.11.2021
об 18:46

Інтерв'ю

Дмитро Мінзянов: «Ми обираємо теми з чітко вираженим українським характером»

Нестандартні сюжети, іронія, нові для українського ринку жанри та підтримка молодих режисерів – усе це про кіно від Kristi Films, яка є партнером міжнародної компанії Star Media. Зняті ними за 5 років фільми – короткометражні «Порядна львівська пані», «Випуск’97», Mia Donna, повнометражні «Погані дороги», «Безславні кріпаки» та інші – уже завоювали і професійні відзнаки, і прихильність глядачів. А «Погані дороги», тріумфувавши на низці кінофестивалів, цього року отримали ще й головну нагороду українських кінематографістів – «Золоту Дзиґу». Про те, як у се починалось, партнерство зі Star Media, розвиток компанії та нові фільми «Королі репу» і « Дон Жуан із Жашкова», які готуються до виходу на великі екрани, VGL Cinema поспілкувався з керівником кінокомпанії Kristi Films Дмитром Мінзяновим.

09.09.2021
об 11:05

Інтерв'ю

Світлана Коврига: «Сподіваємось, що в найближчі роки ZIFF здобуде статус міжнародного»

У вересні 2021 року Запорізький кінофестиваль ZIFF відчинить свої двері для гостей уже 5-й рік поспіль. VGL cinema поцікавився в директорки кінотеатру ім. О. Довженка Світлани Ковриги, чим ювілейна подія буде особливою, як змінився ZIFF за роки існування, які нові програми й заходи підготували організатори та яку мету ставлять собі на найближчі роки.

06.09.2021
об 10:04

Інтерв'ю

Павло Сушко: «Наша мета – зробити Україну конкурентоспроможною на міжнародній кіноарені»

Наприкінці серпня 2021-го виповнюється два роки від заснування підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. За цей час підкомітет на чолі з рушієм його створення народним депутатом Павлом Сушком запровадив багато важливих ініціатив, які, зокрема, допомогли українській кіноіндустрії вистояти за часів пандемії й підвищити свою міжнародну конкурентоспроможність. Та це лише початок великої роботи.

31.08.2021
об 10:06

Інтерв'ю

Террі Ґілліам: «Актори мають бути як діти»

21 серпня в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась творча зустріч з британським режисером Террі Ґілліамом – автором культових фільмів – «12 мавп», «Страх і ненависть у Лас-Вегасі», «Бразилія» та інших видатних стрічок.

22.08.2021
об 10:12

Анімація

Аніматор Walt Disney Studios Тоні Бонілла: «Найважливіше в анімації – розваги та правдивість»

До Дня Незалежності України 19 серпня у всеукраїнський прокат вийшов повнометражний анімаційний фільм «Гуллівер повертається» виробництва 95 Animation Studio і Gulliver Film. Режисером анімації, який контролював увесь процес створення, був американський аніматор Walt Disney Studios Тоні Бонілла. У його фільмографії такі проєкти, як «Ріо», «Зоотрополіс», «Льодовиковий період», «Моана».

21.08.2021
об 12:47

Інтерв'ю

Олег Сенцов: «Я чітко знаю, чого хочу від акторів»

Вчора, 20 серпня, в межах 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбулась творча зустріч з українським режисером і сценаристом Олегом Сенцовим, який відомий глядачам за фільмами “«Гамер», «Номери», «Носоріг» та іншими. Фільм “«Номери» за своєю однойменною п'єсою режисер знімав, перебуваючи у незаконному ув’язненні в російській колонії. Другим режисером стрічки виступив Ахтем Сеітаблаєв. Новий фільм Олега Сенцова «Носоріг» був представлений поза конкурсом Work in Progress секції Film Industry Office 12-го ОМКФ, а також відібраний до конкурсної програми «Горизонти» 78-го Венеціанського кінофестивалю.

21.08.2021
об 10:06

Інтерв'ю

Марина Кудерчук: «Серпень і вересень плануються насиченими на події: будемо святкувати 30-річчя Незалежності України і День українського кіно»

На відміну від доволі диджиталізованого 2020 року, 2021-й насичений не тільки на свят а, а й на по дії. У найближчі тижні кінозаходів очікується так багато, що інтерв’ю з головою Державного агентства України з питань кіно Мариною Кудерчук треба читати з відкритим календарем або органайзером, адже все запам’ятати складно. Отже: що? де? коли? А також про те , які фільми обрали для себе українці, щоб подивитися на великому екрані, та про долю проєктів, що беруть участь у цьогорічних конкурсних відборах від Держкіно.

20.08.2021
об 11:32