Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Інтерв'ю

Інтерв'ю

Гіо Пачкорія: «Мої учні стають моїми вчителями»

Акторська майстерність – універсальний інструмент не тільки для професійного розвитку, але й для звичайного життя. У цьому впевнений талановитий актор, режисер та педагог з акторської майстерності Гіо Пачкорія. В інтерв’ю для VGL cinema Гіо розказав про те, чим може бути в житті корисно мистецтво грати на сцені та в чому полягає різниця між навчанням дорослих та дітей.

12.01.2022
об 15:12

Інтерв'ю

Ксенія Бугрімова: «Я хочу, щоб жінок оцінювали за професійними якостями»

Влітку в Україні презентована Асоціація жінок у кіно- та медіа індустрії (Ukraine Female Film Industry – UFFI). Про виклики, які постають перед об’єднанням, стратегію та майбутні плани, а також про «скляну стелю» в кар’єрі жінок VGL cinema поговорив зі співзасновницею асоціації, режисеркою, продюсеркою та шоуранеркою Ксенією Бугрімовою.

12.01.2022
об 12:42

Інтерв'ю

Андрій Лантух: «Усе починається з персонажа»

Дебютний фільм – найважливіша сходинка в кар’єрі режисера, це його візитівка в майбутньому. Як прокласти шлях від ідеї до реалізації? Відповідь на це запитання знає молодий режисер Андрій Лантух, який навчався в New York Film Academy Los Angeles і зараз працює в США. VGL cinema поговорив з Андрієм про його дебютний повнометражний фільм Cullinan, створення кіно в умовах пандемії та ідеї для майбутніх проєктів.

11.01.2022
об 14:29

Новини

Анна Паленчук: «Зйомки іноземних фільмів дають професійне зростання українським командам»

У творчому здобутку продюсерки та засновниці компанії 435 FILMS Анни Паленчук понад 10 повнометражних фільмів. Зараз вона почала роботу над власним сценарієм фільму «Биківня», а її компанія активно співпрацює з індійськими кінематографістами. Про особливості співпраці із закордонними партнерами, кінематографічні переваги України та про важливі навички, здобуті під час навчання у Vancouver Film School, журналісти VGL cinema поговорили з Анною під час ексклюзивного інтерв’ю.

10.01.2022
об 15:16

Новини

Ахтем Сеітаблаєв: «Я не знімаю того, чого не хочу знімати»

Актор, режисер і продюсер Ахтем Сеітаблаєв розповів в ексклюзивному інтервꞌю VGL CINEMA про досвід роботи співпродюсером, плани продакшену Istmen Films та свою мрію зняти комедію. Однією з перших стрічок продакшену, співзасновником якого є Сеітаблаєв, стала «Мирний-21», історія луганського прикордонного загону, яка базується на реальних подіях і є задокументованим фактом. 2014 року загін потрапив у оточення сепаратистських збройних формувань, на бійців тиснули, аби ті перейшли на бік ворога. Та ніхто з них не зрадив свою батьківщину.

10.01.2022
об 11:20

Інтерв'ю

Кіновиробництво в регіонах: підсумки роботи локальних кінокомісій та тенденції розвитку

Попри пандемію 2021 рік став результативним у розвитку локального кіновиробництва. За рік до Асоціації кінокомісій України долучилося ще дев’ять регіонів – нині вона налічує сімнадцять організацій-учасників. Їх робота має на меті популяризувати кіно на місцевому рівні, промотувати особливості свого регіону для кіновиробництва й, таким чином, заохочувати інвестиції в міста та регіони. Запорукою успіху в діяльності кінокомісій є співробітництво з місцевими адміністраціями та підтримка на державному рівні.

05.01.2022
об 12:48

Інтерв'ю

ВІТАЛІЙ САЛІЙ: «Я люблю втручатися в знімальний процес»

Цієї осені актор Віталій Салій отримав премію «Кіноколо» як найкращий актор за роль у фільмі «Я працюю на цвинтарі»: його всеукраїнська прем’єра відбулася на кінофестивалі «Молодість», а прокат стартує вже наступного року. «До нагород і титулів я ставлюся з гумором та без фанатизму», – стверджує актор, хоча й визнає: цінність премії «Кіноколо» в тому, що її переможців визначають кінокритики. Про особливості роботи над героєм у «Я працюю на цвинтарі», мірило визнання, зацікавленість в історичних і фантастичних кінопроєктах, роботу на майданчику та український кінопроцес актор розповів у інтерв’ю VGL Cinema.

04.01.2022
об 13:52

Новини

Дар’я Петрожицька: «Дуже хотілося б попрацювати з Тарантіно!»

Суперуспішний серіал «Папік», шоу «Танці з зірками», пісенний конкурс «Голос країни», теле- та кінопроєкти – за останні два роки Дар’я Петрожицька стала однією з найбільш впізнаваних українських актрис. А вже на початку наступного року на екрани виходить повнометражний фільм «Найкращі вихідні» з Петрожицькою в головній ролі. Про вплив успіху на подальшу роботу, співвідношення фарту й таланту, нові ролі та омріяні жанри актриса розповіла в інтерв’ю VGL сinema.

03.01.2022
об 13:29