Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Події

Новини

"Кіно заради перемоги": національй кінотур підсумував місяць роботи

З початку серпня до початку вересня охочі у різних куточках України в рамках Національного туру "Кіно заради Перемоги!", що реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Держкіно України, Асоціації "Дивись українське!", а також окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України з іншими партнерами.

13.09.2022
об 11:05

Новини

«Мати Апостолів» отримала нагороди в трьох номінаціях на кінофестивалі у Швеції

Українська стрічка Зази Буадзе «Мати Апостолів» перемогла в номінаціях "Найкращий міжнародний художній фільм", "Найкращий режисер міжнародного художнього фільму" та "Найкращий сценарій міжнародного художнього фільму" на кінофестивалі Västerås Filmfestival.

05.09.2022
об 16:41

Події

Пройшов перший вікенд Національного туру "Кіно заради перемоги!"

За сприяння Офісу Президента України Держкіно започаткувало Національний тур "Кіно заради Перемоги!" на підтримку українських військових, що захищають нашу країну від російської агресії, та переселенців, змушених тікати від жахів війни і шукати прихисток у більш безпечних регіонах нашої країни. Розпочався Національний тур із Вінниччини, його першими глядачами стали військові Національної гвардії України.

10.08.2022
об 15:36

Новини

​​ Українська Кіноакадемія та House of Europe започатковують співпрацю із Netflix

Започатковані ініціативи мають допомогти українським творцям в Україні та в усьому світі, які постраждали або були вимушені переїхати через війну, продовжувати та розвивати свою роботу.

28.07.2022
об 13:56

Новини

У Лондоні пройшла британська прем’єра фільму Тараса Томенка "Будинок "Слово. Нескінчений роман"

Стрічка стала фільмом-закриттям I Will Tell International Film Festival. Показ пройшов у найстарішому кінотеатрі Лондона The Prince Charles Cinema, яким опікується особисто Принц Чарльз.

20.07.2022
об 14:44

Новини

Cтартував Чілдрен Кінофест — 2022

Розпочався 9-й міжнародний кінофестиваль для дітей і підлітків "Чілдрен Кінофест". Безкоштовні фестивальні покази тривають онлайн, із 3 до 12 червня, для юних глядачів і глядачок на території України та Польщі.

03.06.2022
об 14:38

Новини

"росіяни вбивають українців: Потенційно неприйнятний контент»: акція протесту у Каннах

У день світової прем'єри в секції «Особливий погляд» офіційного відбору 75-го Каннського фестивалю, команда фільму Максима Наконечного "Бачення метелика" (Butterfly Vision) провела акцію на підтримку України на червоній доріжці, коли увага всіх міжнародних медіа була максимально прикута до творчої групи.

26.05.2022
об 12:21

Новини

Зустріли оваціями: як у Каннах відреагували на стрічку режисера-дебютанта «Памфір»

В одній із найпрестижніших програм Каннського кінофестивалю "Двотижневик режисерів", показали повнометражний ігровий дебют українського режисера та сценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука "Памфір". Стрічка претендує на "Золоту камеру" – премію Каннського кінофестивалю, що присуджується за найкращий дебютний повнометражний фільм.

22.05.2022
об 11:51