Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Україна у фокусі»: Каннський кіноринок оголосив програму для українців

14.04.2022
об 18:56

Ключові ініціативи Каннського кіноринку, такі як Goes to Cannes, Cannes Docs Showcase та Producers Network, будуть будуть зосереджені на проектах з України. «Україна у фокусі» надасть українським кінематографістам та продюсерам можливості для налагодження зв'язків, пітчингу та спільного фінансування протягом двох днів під час Канського кінофестивалю, 21 та 22 травня.

У рамках програми ключові ринкові ініціативи, такі як Goes to Cannes, Cannes Docs Showcase та Producers Network, будуть орієнтовані на проекти та керівників з України, щоб підтримати нашу країну у війні із росією.

До продюсерської мережі, організованої спільно з Українським інститутом, увійдуть шість продюсерів, серед яких Денис Іванов з Arthouse Traffic, Дар'я Бассель з Moon Man, Наталія Лібет з Digital Religion, Сашко Чубко з Pronto Film, Ольга Безхмельніцина з продюсерського будинку ESSE та Володимир Яценко з ForeFilms.

На Docs in Progress, представленому у співпраці Українського інституту з кінофестивалем Docudays UA, покажуть чотири документальні проєкти: Company of Steel (Залізна сотня) режисерки Юлії Гонтарук; Lagoons. Battle for Paradise (Лимани. Бій за рай) Сергія Лисенка; Listening to the World (Слухаючи світ) Лізи Сміт та Peace for Nina (Мир для Ніни) режисерки Жанни Максименко-Довгич.

Разом із Tallinn Black Nights Festival на Marché du Film покажуть повнометражні ігрові проєкти: Rock. Paper. Grenage (Камінь. Ножниці. Граната) режисерки Ірини Цілик, When We Were 15 (Коли нам було 15) режисерки Анни Бурячкової, Lapalissade (Ля Палісада) режисера Філіпа Сотниченка, Lucky Girl (Я, Ніна) режисерки Марисі Нікітюк.

Ринок Goes To Cannes представить проєкти The Editorial Office (Редакція) режисера Романа Бондарчука, The Glass House (Дім за склом) Тараса Дроня, Do You Love Me? (Ти мене любиш?) Тоні Ноябрьової, Demons (Демони) Наталки Ворожбит, Chrysantemum Day (Свято Хризантем) Семена Мозгового.

 

Джерело: Variety, Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

ДОКУМЕНТАЛЬНУ СТРІЧКУ "ЗЕМЛЯ ІВАНА" ПОКАЖУТЬ У ДУБЛІНІ

Документальну стрічку Андрія Лисецького "Земля Івана" покажуть на Ukrainian Film Night в столиці Ірландії – місті Дублін. Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть направлені в українські гуманітарні та благодійні організації.

07.04.2022
об 18:30

Новини

Сараєвський кінофестиваль відкриває набір до кінорезиденцій та вакансії для українських кінопрофесіоналів

SARAJEVO FILM FESTIVAL - фестиваль, що був заснований в умовах облоги Сараєва під час Боснійської війни, висловлює свою солідарність із українським народом і кінематографістами під час російського вторгнення, створюючи можливості для українських кінопрофесіоналів.

11.04.2022
об 13:38