Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

31.05.2022
об 15:51

Українські актори, музиканти, режисери, художники, фільммейкери і громадські діячі з різних міст країни об’єдналися для створення відеопроєкту «Тут немає байдужих». Митці читають поезію чи уривки прози серед руїн, які залишали після себе російські загарбники, на фоні зруйнованих ракетами об’єктів та пейзажах сьогоднішньої реальності.

«Ми впевнені, що українська культура – це потужна сила. Це частина культури світової і меншовартість – то не наш шлях. Тут кожен робить, що може, і навіть трішечки більше. Заради перемоги, заради справедливості, заради майбутнього», - впевнені творці проекту.

До відеопроекту вже долучилися Олеся Жураківська, яка прочитала вірш Василя Симоненка «Де зараз ви, кати мого народу?» в зруйнованому Гостомелі, Ірма Вітовська з віршем Ліни Костенко «Мій перший вірш написаний в окопі», зйомка проходила у київському будинку, який зруйнований внаслідок авіаудару, Михайло Кукуюк прочитав вірш Ігоря Шведа «Гонта» біля пам’ятника Шевченку, який огорнула мішками з піском та інші.

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

Працівників кіноіндустрії просять долучитися до підтримки Українського павільйону в Каннах

На кіноринку в Каннах має бути Український павільйон! Український національний павільйон у Каннах багато років поспіль проходив за фінансової підтримки Держкіно, він буде й цьогоріч. Створена спільними зусиллями Держкіно та профільних галузевих асоціацій і кінокомпаній робоча група вже активно працює над його організацією. Але через переформатування бюджету країни на воєнні потреби, Агентство зараз, як і всі інші ЦОВВ, дуже обмежене в коштах та потребують підтримки.

22.04.2022
об 18:57

Новини

Україна долучається до European Film Agency Directors Association

Під час щорічного виїзного пленарного засідання EFAD в межах Каннського кінофестивалю, організатори події запросили приєднатися представниць України – Голову Держкіно Марину Кудерчук і виконавчу директорку Української кіноасоціації Вікторію Ярмощук, які розповіли про поточний стан української індустрії та можливості співпраці з нашою країною навіть за умов війни.

24.05.2022
об 14:07