Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Том Форд оцінив фільм «Будинок Гуччі»

29.11.2021
об 13:18

25 листопада славнозвісний фільм «Будинок Гуччі» вийшов у всеукраїнський кінопрокат. Колишній креативний директор Gucci, - Том Форд оцінив фільм Рідлі Скотта про італійську модну династію, що спалахнула. Яка думка експерта?

В інтерв’ю виданню Аir Mail Том Форд, який працював із Маруціо Гуччі чотири роки поділився враженнями від перегляду фільму. Форд висловив чимало нарікань. Зокрема перегляд стрічки американський дизайнер описав словом "пережив" і заявив, що після перегляду фільму у нього була «буря емоцій». Форд зауважив, що його думка з приводу стрічки може бути упередженою, адже період, висвітлений у фільми співпадає із тим, коли дизайнер особисто працював із постатями фільму і був здивованим, що трагічні події висвітлили з нотками гумору.

«Був це фарс чи захоплююча розповідь про жадібність? Я часто сміявся вголос, але чи це саме ті емоції, які повинні бути?Я добре знав Мауріціо Гуччі і працював з ним чотири роки, про які йдеться у сюжеті. Його вбили вранці 27 березня 1995 року, всього за кілька кроків від мого офісу в Мілані. Мені було важко відокремити реальність від глянсової, сильно лакованої мильної опери, свідком якої я став на екрані…» - розповів Том Форд виданню «Аir Mail».

Форд також упевнений, що геніальну гру Джареда Лето "поховали під гримом", який ще й зовсім не передає зовнішність Паоло Гуччі.

«Паоло, з яким я кілька разів зустрічався, був справді ексцентричним і робив навіжені вчинки, але його поведінка в цілому безумовно не була схожа на того божевільного і, мабуть, розумово відсталого персонажа, якого зобразив Лето» - поділився емоціями Том Форд.

Втім, гру Леді Гаги та Адама Драйвера колишній креативний директор Gucci оцінив позитивно. І додав, що завдяки такому зірковому акторському складу та, власне, історії фільм приречений на успіх. Форд вважає, що все, що причетне до Gucci – гарно продається.

Джерело: Аir Mail, Hollywood Reporter, Twitter House Of Gucci

Читайте також:

Статті

Як кохання та ревнощі зруйнували модну династію у стрічці Рідлі Скотта «House of Gucci»

Незважаючи на глобальну пандемію за певний застій у кіновиробництві, видатний англійський режисер Рідлі Скотт продовжує створювати все більше нових фільмів. Нещодавно він закінчив роботу над стрічкою «Остання дуель» і тепер з головою поринув у свій наступний проект під назвою «House of Gucci», який розповідає історію сім’ї, яка стала головним трендсеттером світу моди. Хоча дата прем’єри у США вже відома і запланована на 24 листопада 2021 року, деталей щодо самої стрічки не так багато. Так що ж на сьогодні відомо про нову роботу Рідлі Скотта?

27.03.2021
об 16:57

Новини

Багатство. Сила. Стиль. Нові постери фільму «The House of Gucci»

Найочікуваніша прем’єра листопада! Творці фільму «The House of Gucci» порадували глядачів новими постерами. Леді Гага, Адам Драйвер, Джаред Лето, Джеремі Айронс, Джек Х'юстон, Сальма Хайєк і Аль Пачіно – вражають стилем та образам у фільмі.

09.11.2021
об 18:54