Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Стримінговий сервіс Netflix офіційно припинив роботу в росії

31.05.2022
об 14:30

Наразі всі підписки, за які була знята оплата в березні дійшли до кінця терміну і онлайн-кінотеатр відключив сервіс для користувачів у росії. Цей захід – останній крок у процесі відходу з російського ринку.

«Netflix повністю припинив працювати в росії. Ще в п'ятницю припинили працювати сайт і програма, а зараз представник компанії підтвердив, що підписники більше не мають доступу до контенту», - повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Нагадаємо, окрім контенту на Netflix, росіяни також не мають вільного доступу до світових соціальних мереж, якісної освіти, медицини, міжнародної банківської системи, спортивних змагань, якісних автомобілів та світових брендів. І цей список щодня поповнюється і наближає перемогу України.

Джерело: AFP

Джерело фото: Geek Journal

Читайте також:

Новини

«Коханці»: французький фільм згодом в українському кінопрокаті

Ліза – ідеальна дівчина, Сімон – типовий «поганий хлопець», і вони без тями закохані одне в одного. Але через свою важку вдачу Сімон змушений тікати зі звичного життя та переховуватись. Після трьох років очікувань Ліза виходить заміж за багатого та успішного чоловіка. Разом із ним вона вирушає на екзотичний острів в Індійському океані, де, як виявляється, переховується її колишній коханий.

20.05.2022
об 14:21

Новини

У Чернівцях відбудеться фестиваль глядацького кіно «Миколайчук OPEN»

Без червоних доріжок та із вільним входом. У Чернівцях пройде фестиваль глядацького кіно «Миколайчук OPEN». Кінофестиваль приурочений до 81 річниці легендарного кінодіяча Івана Миколайчука. У програмі – найновіщі українські фільми, що не виходили в національному прокаті, а також ретроспективні покази.

24.05.2022
об 16:45