Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

22.12.2021
об 13:04

Новий детектив «Смерть на Нілі», заснований за мотивами однойменного роману Агати Крісті 1937 року. Стрічка - сміливий містичний трилер режисера Кеннета Брана, яка розповідає про емоційний хаос і смертельні наслідки, спричинені нав'язливим коханням.

За сюжетом, єгипетський відпочинок бельгійського детектива Еркюля Пуаро на борту гламурного пароплава перетворюється на страхітливий пошук убивці. Усе йде шкереберть після трагічного завершення медового місяця однієї ідилічної пари.

Ця історія розгортається на тлі епічних пейзажів з широкими пустелями та величними пірамідами Гізи.

У ній є місце неприборканій пристрасті та паралізуючим ревнощам, групі бездоганно вдягнених героїв-космополітів, а також чималій кількості сюжетних поворотів, що змусять глядача ламати голову до кінця, аж до шокуючої розв’язки.

«Смерть на Нілі» знову поєднує команду кінорежисерів, які створили глобальний хіт 2017 року «Вбивство у Східному експресі».

Роль культового детектива Еркюль Пуаро грає п'ятиразовий номінант на премію Оскар, - Кеннет Брана, який одночасно є і режисером та продюсером стрічки.

До нього приєднується зірковий акторський склад підозрюваних, у тому числі: Том Бейтман, чотириразовий номінант на Оскар, Аннетт Бенінг, Рассел Бренд, Алі Фазал, Дон Френч, Галь Гадот, Армі Хаммер, Роуз Леслі, Емма Маккі, Софі Оконедо, Дженніфер Сондерс і Летиція Райт.

Сценарій фільму «Смерть на Нілі», який адаптували за романом Агати Крісті, створив Майкл Грін.

Продюсерами фільму є Рідлі Скотт, Кеннет Брана, Джуді Хоффлунд і Кевін Дж. Уолш з Марком Гордоном, Саймоном Кінбергом. Метью Дженкінс, Джеймс Прічард і Метью Прічард виступають виконавчими продюсерами «Смерть на Нілі».

Нещодавно творці стрічки представили офіційні постери детективу.

На великі екрани в Україні «Смерть на Нілі» виходить 10 лютого 2022 року.

Джерело: Kinomania LLC