Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації

11.01.2022
об 13:44

Пітер вирушає в подорож Чумацьким Шляхом, щоб врятувати молодшу сестру. Під час пригоди на нього чекатимуть загадкові світи, нові друзі та битва із гігантськими Духами природи та головним лиходієм – Місячною людиною. Та чи зможе юний герой пройти крізь ці випробування та разом із сестрою повернутись на Землю?

За сюжетом, Пітер та Енн – брат і сестра, які щойно переїхали у новий будинок. Звикнути до цього місця та іншої школи їм досить складно. Особливо Пітеру, якому давно набридли вигадки молодшої сестрички. Якось Енн зустріла жука, який попросив допомогти йому повернутися на Місяць. Ясна річ, Пітерові такі розмови видалися повною маячнею. Сестра зникла під час подорожі на Місяць, її там викрали. Часу на страхи та вагання не лишилося – Пітер вирушає у путь аби відшукати її та повернути додому.

Сімейний мультфільм «Пригоди на місяці» знято за мотивами популярної у Німеччині дитячої книги Гердта фон Бассевіца, яка вийшла друком у 1915 році. Порівняно з оригінальною історією, фільм має менше моментів, які могли б злякати юних глядачів. Режисуру та адаптацію сценарію взяв на себе Алі Самаді Ахаді. В нього великий досвід екранізації популярних дитячих книжок ¬– у 2014, 2016 та 2018 роках вийшли мультфільми про Петсона і Фіндуса, героїв книг шведа Свена Нордквіста.

Режисер: Алі Самаді Ахаді

Актори: Алекс Ле («Рая та останній дракон»), Ліліан Ґартнер, Елізабет Кенеттіс та інші.

 

Джерело: Kinomania LLC, Планета Кіно

Читайте також:

Новини

Фільм “Нескінченність за Флоріаном” відібрано до програми Міжнародного Кінофестивалю у Роттердамі-2022

Повнометражний документальний фільм Олексія Радинського “Нескінченність за Флоріаном” (Україна - США, 2022) відібрано до участі в офіційній програмі 51-го Міжнародного кінофестивалю в Роттердамі. Головним героєм фільму є київський архітектор, художник, музикант, поет і теоретик Флоріан Юр’єв. Він відомий передусім як автор архітектурного проекту київської “Літаючої тарілки” на Либідській площі, а також герба Києва у вигляді гілки каштану.

11.01.2022
об 12:35

Новини

«Коли нам було 15»: триває робота над новою стрічкою про підлітків

В Києві завершили зйомки повнометражного ігрового фільму режисерки Анни Бурячкової "Коли нам було 15". Це історія про підлітків 90-х, які розв'язують дорослі проблеми. Головна героїня, 15-річна Тоня, в пошуках порятунку від небезпечного хлопця стає членом зграї в новій школі. Але чи можна залишитись у зграї собою?

05.01.2022
об 14:41

Інтерв'ю

Кіновиробництво в регіонах: підсумки роботи локальних кінокомісій та тенденції розвитку

Попри пандемію 2021 рік став результативним у розвитку локального кіновиробництва. За рік до Асоціації кінокомісій України долучилося ще дев’ять регіонів – нині вона налічує сімнадцять організацій-учасників. Їх робота має на меті популяризувати кіно на місцевому рівні, промотувати особливості свого регіону для кіновиробництва й, таким чином, заохочувати інвестиції в міста та регіони. Запорукою успіху в діяльності кінокомісій є співробітництво з місцевими адміністраціями та підтримка на державному рівні.

05.01.2022
об 12:48