Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Мисливці на привидів: з того світу» перші у рейтингу українського кінопрокату

25.11.2021
об 10:27

Нові «Мисливці за привидами», які є прямим продовженням оригінальної дилогії. Вони стартували в прокаті набагато краще, ніж обіцяли прогнози. За вікенд в американському прокаті фільм зібрав 44 мільйони доларів, хоча аналітики пророкували до 30. В Україні ж, стрічка за 4 дні зібрала майже 10 мільйонів гривень.

Це хороший результат, враховуючи пандемію та касовий провал попередньої спроби перезапустити олдскульну сімейну франшизу про симпатичних і не дуже привидів.

 

Нагадаємо, «Мисливців за привидами: З того світу» зняв Джейсон Райтман, син Айвена Райтмана, творця класичних фільмів 1984 та 1989 років, у яких знялися Білл Мюррей, Ден Ейкройд, Ерні Хадсон та Гарольд Раміс. Перші троє з'явилися і в новому сиквелі, а Гарольд Раміс - помер у 2014 році. Райтман -син, власне, і присвятив своє кіно йому.

І якщо у провальному ремейку 2016 року від режисера Пола Фіга головні герої перетворилися на героїнь, то у сьогоднішній версії фірмові комбінезони, бластери та пастки для привидів перейшли до рук дітей.

Референси у «Мисливцях на привидів: з того світу» до перших двох частин справили неабияке враження на фанатів легендарної історії. Сюжет виявився подекуди драматичним, чутливим та з нотками ностальгії.

Для шанувальників «Мисливців» мережа кінотеатрів «Планета кіно» організувала унікальний івент – напередодні прем’єри фільму, яка відбулася 19 листопада у великих містах Україні пройшли спеціальні покази нового ремейку.

Наприклад, у Дніпрі такий показ відбувся 16 листопада. Він зібрав справжніх фанатів «Мисливців за привидами». На захід завітало близько сотні глядачів.

 

«Найвідданіші фанати «Мисливців на привидів» мали шанс отримати унікальне запрошення на івент з нагоди прем’єри фільму, змагаючись за нього на ресурсах «Планети Кіно» (розіграш провадився серед підписників телеграм каналу naplanetikino та сторінок у соціальних мережах компанії), Sony Pictures Ukraine, Comic Con Ukraine та Нового Каналу. «Планета Кіно» завжди підтримує ексклюзивні пропозиції для справжніх кіноманів, і пишається можливістю надати додатковий експіріенс своїм глядачам. Тож, зараз фільм у прокаті, і його успіх підтверджує сподівання творців. А глядачі мають можливість на протязі найближчих двох тижнів порівняти свої враження з враженнями тих, хто їх отримав найпершими на цьому унікальному перегляді і вже ділиться емоціями з друзями, закріплюючи успіх прокату», - розповіла директорка кінотеатру "Планета Кіно" у Дніпрі, Наталія Литвиненко.

Якщо ви з Дніпра і були на допрем'єрному показі шукайте себе на фото тут.

Джерело фото: Twitter Chostbusters, Sony Pictures, Планета кіно Дніпро 

 

Читайте також:

Новини

Прем'єра стрічки:«МИСЛИВЦІ НА ПРИВИДІВ: З ТОГО СВІТУ»

Нова частина фантастичних пригод з оригінального всесвіту Мисливців на привидів! Успадкувавши старий занедбаний будинок, родина переїздить у маленьке містечко. Їхня поява збігається у часі з надзвичайною активністю паранормальних сил, які перевертають звичне життя з ніг на голову. Час настав! Нове покоління мисливців на привидів має будь що з’ясувати природу таємничого спадку і ліквідувати наслідки небувалих масштабів!

21.10.2021
об 14:15