Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні

15.04.2022
об 11:52

Актор Х’ю Джекман, який зіграв роль Росомахи, зустрівся онлайн з 7-річним Костею з Одеси, який намалював свого улюбленого героя – Росомаху. Хлопчик, втікаючи від війни, разом з матір’ю перетнув кордон України із Румунією і опинився у центрі для біженців Unicef   Blue Dot.

Волонтерка Юлія з України допомогла хлопчику зустрітися онлайн зі своїм кумиром.

«Кожного разу, коли наші серця б’ються, одну дитину вигнали з дому через війну в Україні. Моє серце розривається за всіх, але розмова з Юлією в центрі Unicef Blue Dot дала мені надію. Я дуже вдячний їй за роботу, за все, що робиться для захисту дітей, які постраждали від війни в Україні та в усьому світі», – написав у дописі в інстаграм Х’ю Джекман.

 

Джерело: Unicef

Читайте також:

Новини

Стрічку «Земля блакитна ніби апельсин» покажуть у Лондоні

Стрічку Ірини Цілик "Земля блакитна ніби апельсин" покажуть у Лондоні, в знаковій штаб-квартирі Британської академії кіно і телевізійного мистецтва BAFTA на Пікаділлі, 195. Всі зібрані кошти підуть до гуманітарних фондів на підтримку України.

31.03.2022
об 13:10

Новини

«Україна у фокусі»: Каннський кіноринок оголосив програму для українців

Ключові ініціативи Каннського кіноринку, такі як Goes to Cannes, Cannes Docs Showcase та Producers Network, будуть будуть зосереджені на проектах з України. «Україна у фокусі» надасть українським кінематографістам та продюсерам можливості для налагодження зв'язків, пітчингу та спільного фінансування протягом двох днів під час Канського кінофестивалю, 21 та 22 травня.

14.04.2022
об 18:56