Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Новини

Новини

Шоуріл українських фільмів для кіноринку в Каннах

Контент- наша зброя! Боротьба України за незалежність почалася не наприкінці лютого 2022 і навіть не 8 років тому. Вона тягнеться крізь століття. Про прагнення українців зберегти націю та небажання коритися ворогові було знято численну кількість фільмів – особливо в період із 2014 року й до сьогодні, коли питання захисту рідної землі постало як ніколи гостро. На Каннському кіноринку презентуєть українське кіно – нашу правду та нашу зброю.

25.05.2022
об 14:12

Новини

«Слухаючи світ»: проєкт фільму отримав нагороду від Європейської асоціації документалістів

На Marché du Film - Festival de Cannes у межах секції Cannes Docs документальний фільм режисерки Лізи Сміт отримав нагороду. «Слухаючи світ» – це історія арткураторки та активістки Іви, яка не чує через інвалідність. Вона створює проєкти на соціально важливі теми, як насильство чи місце жінки у мистецтві. Коли росія повномасштабно вторглась в Україну та почала бомбардувати Харків, Іва та її 15-річний син Микита евакуювались до Львова, а потім до Німеччини, шукаючи безпечного прихистку.

25.05.2022
об 11:12

Новини

Проект фільму “Ти – Космос” виграв нагороду First Cut Lab Award у Каннах

Проєкт стрічки був представлений у програмі Ukrainian Films Now, яку організовано в межах Marché du Film - Festival de Cannes за ініціативою EAVE, First Cut Lab та When East Meets West.

24.05.2022
об 17:54

Новини

У Чернівцях відбудеться фестиваль глядацького кіно «Миколайчук OPEN»

Без червоних доріжок та із вільним входом. У Чернівцях пройде фестиваль глядацького кіно «Миколайчук OPEN». Кінофестиваль приурочений до 81 річниці легендарного кінодіяча Івана Миколайчука. У програмі – найновіщі українські фільми, що не виходили в національному прокаті, а також ретроспективні покази.

24.05.2022
об 16:45

Новини

Україна долучається до European Film Agency Directors Association

Під час щорічного виїзного пленарного засідання EFAD в межах Каннського кінофестивалю, організатори події запросили приєднатися представниць України – Голову Держкіно Марину Кудерчук і виконавчу директорку Української кіноасоціації Вікторію Ярмощук, які розповіли про поточний стан української індустрії та можливості співпраці з нашою країною навіть за умов війни.

24.05.2022
об 14:07

Новини

Women in Industry: у каннах поговорили про опір творчої людини війні та жінок-кінематографісток

В межах Дня України на Marché du Film відбулося відразу декілька шоукейсів українських проєктів на різних стадіях виробництва. Загалом було представлено 13 стрічок, з яких більше половини – 7 проєктів – знімають режисери-жінки. Та чи є це ознакою того, що в українській індустрії досягнуто гендерної рівності? А як щодо світової кіноіндустрії загалом?

22.05.2022
об 15:35

Новини

Зустріли оваціями: як у Каннах відреагували на стрічку режисера-дебютанта «Памфір»

В одній із найпрестижніших програм Каннського кінофестивалю "Двотижневик режисерів", показали повнометражний ігровий дебют українського режисера та сценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука "Памфір". Стрічка претендує на "Золоту камеру" – премію Каннського кінофестивалю, що присуджується за найкращий дебютний повнометражний фільм.

22.05.2022
об 11:51

Новини

Серіал-антологія "Чорне дзеркало" отримає шостий сезон

Через три роки після виходу п'ятого сезону серіалу на Netflix, нарешті почалася робота щодо продовження – на даний момент активно ведуться кастинги і опрацювання сюжетів.

20.05.2022
об 18:04