Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації

01.06.2022
об 13:54

Студія Animagrad (FILM.UA Group) презентували музичне відео з новою сценою з мультфільму «Mавка. Лісова пісня» під саундтрек-веснянку у виконанні етногурту «ДахаБраха». Уперше глядачі бачать Мавку в автентичному українському вбранні.

В основі відео — сцена на ярмарку, де Мавка, Лукаш та інші герої зустрічають весну обрядовими співами й танцями. Музика, що звучить в епізоді, — веснянка у виконанні гурту «ДахаБраха», учасники якого (Марко, Ніна, Ірина та Олена) і самі з’являться у мультфільмі в ролі сільських музикантів.

 

Етнотанок та інші обрядові елементи команда творців відтворила за допомоги експертів Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара”.

Ідею опублікувати епізод мультфільму з обрядовими танцями та співом веснянок студія Animagrad мала ще до початку загарбницької війни росії проти України. Ця робота була б святковим гімном приходу весни, яку здавна наші пращури зустрічали за особливими традиціями. Втім, нині творці проекту присвячують ролик незламному духу українців.

 

Довгоочікувана прем’єра «Мавки» відбудеться після перемоги України, адже ми «в серці маєм те, що не вмирає» і віримо, що вже зовсім скоро купуватимемо квитки на прем’єру  в усіх кінотеатрах рідних міст.

 

Джерело: Film.ua

Читайте також:

Новини

«Україна у вогні»: представили нові ілюстрації мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Автори анімаційної стрічки "Мавка. Лісова пісня" презентували нову серію ілюстрацій та ескізів до мультфільму. На них добра й ніжна Мавка стала войовничою та сповненою справедливої люті.

07.04.2022
об 14:03

Новини

«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Українські актори, музиканти, режисери, художники, фільммейкери і громадські діячі з різних міст країни об’єдналися для створення відеопроєкту «Тут немає байдужих». Митці читають поезію чи уривки прози серед руїн, які залишали після себе російські загарбники, на фоні зруйнованих ракетами об’єктів та пейзажах сьогоднішньої реальності.

31.05.2022
об 15:51