Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

«Я – панда»: трейлер нової анімації українською

17.11.2021
об 14:43

Нова анімація «Я – панда» від Disney та Pixar розповідає історію про тринадцятирічну Мей Лі. Щоразу, коли дівчинка занадто хвилюється (а так трапляється практично ЗАВЖДИ), вона миттєво перетворюється на гігантську червону панду! Ситуацію ускладнює й те, що мама Мей дуже оберігає дівчину і далеко від неї не відходить. А це справжня мука для підлітка.

 

 

Мей Лі живе звичайним життям – у неї гарні друзі, хороша школа, вона – лідер. Та одного дня все змінюється. Мей прокидається великою червоною пандою. Як це змінить її особистість?
 

Головні персонажі – Мей та її мама, їх озвучують Розалі Чанг та Сандра О.

Режисер мультику - Домі Ши. Він зняв короткометражний фільм «Бао», який отримав премію «Оскар» від Pixar 2018 року. Продюсер - Ліндсі Коллінз.  

«Я - панда» виходить на екрани 11 березня 2022 року.

 

Джерело: Kinomania Film Distribution

Читайте також:

Анімація

“Базз Рятівник” - з’явився перший дубльований трейлер анімації від Disney та Pixar

Очікуємо вихід на екрани науково-фантастичної пригодницької анімації від Disney та Pixar - “Базз Рятівник”. Це неймовірна історія про походження космічного рейнджера Базза і його неймовірні пригоди.

29.10.2021
об 15:37

Анімація

Фільм «Віктор робот» відзначили на Міжнародному фестивалі анімаційного кіно у Батумі

Події фільму "Віктор_Робот" відбуваються в далекому майбутньому. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити – дідусь маленької Віки, який і створив це світило. Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником – крихітним роботом Віктором – вирушає на його пошуки

05.11.2021
об 11:41

Новини

Закінчилися зйомки тизеру сімейного фільму «Смачного» Івана Шохи

У фільмі "Смачного" в центрі уваги історія семирічної дівчинки, її стосунків із батьками та тваринами. Глядач має можливість спостерігати за процесом утворення дитячих травм, помітити їх місце у житті дорослих людей та роль у становленні особистості. Нестандартна стрічка показує глобальні проблеми дитячими очима.

11.11.2021
об 13:17