Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Анімація

Новини

Анімацію «Мавка. Лісова пісня» перекладуть і покажуть у Франції

Мавка заговорить французькою: лідер світового дистрибуційного ринку Universal Pictures Content Group придбав права на показ анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» у Франції та франкомовних країнах.

15.07.2022
об 10:58

Новини

«Тигр блукає поруч» на Takflix На Takflix вийшла анімаційна стрічка

"Тигр блукає поруч" – це фентезійна анімація про дівчину, думки якої переповнені сумом і тривогою. Головна героїня Кацумі відчуває себе тягарем для друзів і близьких. Дівчина бачить моторошні знаки, які вказують, що її життя опинилось у точці неповернення. Вона наважується на відчайдушний крок – покінчити життя самогубством. Саме у цей момент з'являється містичний Тигр. Чи зможе він врятувати Кацумі?

12.07.2022
об 10:13

Анімація

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації

Студія Animagrad (FILM.UA Group) презентували музичне відео з новою сценою з мультфільму «Mавка. Лісова пісня» під саундтрек-веснянку у виконанні етногурту «ДахаБраха». Уперше глядачі бачать Мавку в автентичному українському вбранні.

01.06.2022
об 13:54

Анімація

«Відродити Мрію»: сестри з Кривого Рогу створили анімацію про АН-225

Дві сестри з Кривого Рогу - Оля та Юля Ткач - створили мультфільм про найбільший у світі літак "Мрія", який знищили російські загарбники в Гостомелі. На виготовлення анімації дівчата витратили близько місяця.

22.04.2022
об 14:04

Анімація

«Добро завжди перемагає зло»: Вийшла третя серія мультфільму про війну для дітей

Вийшла третя серія мультфільму для дітей «Добро завжди перемагає зло» про загарбницьку війну між Україною та росією. Мультик створено з метою протидії російської дезінформації, яка націлена навіть на молодше покоління.

21.04.2022
об 11:20

Новини

Multiplex продовжує благодійні покази мультфільмів

Кіно за 1 гривню! Мережа кінотеатрів Multiplex влаштовує благодійні покази для дітей, вартість квитка – всього 1 гривня. Таким чином компанія хоче допомогти діткам повернути частинки із їх звичного життя до війни. З цього тижня до переліку мультфільмів долучається і мульт «Каманда котиків».

11.04.2022
об 17:24

Новини

«Кролецип та Хом'як темряви»: офіційний трейлер

Харизматичний і відважний Кролецип найбільше у світі мріє стати шукачем пригод. Наполовину кролик, наполовину курча - він поєднує кращі якості обох тварин. Коли його будинку загрожує небезпека, він вирушає в авантюрну подорож дивовижними місцями, щоб знайти стародавній артефакт — таємничого Хом'яка Темряви.

23.02.2022
об 16:27

Анімація

Український трейлер нового мультфільму про Попелюшку

Зла чаклунка вдалася до темної магії та перетворила принца Алекса на мишу. Врятувати принца допоможе чарівне зілля. Щоб знайти його, Попелюшка та її вірні друзі вирушили в мандрівку, яка обіцяє багато пригод і випробувань. Ця подорож допоможе відважним героям зрозуміти, що найкращі ліки – це справжня дружба.

08.02.2022
об 11:27