Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Аналітика

Інтерв'ю

Прогресивні умови для українського кіно

У Верховній Раді зареєстрували комплексний законопроєкт для осучаснення сфери кінематографу в Україні. Ефективність системи підтримки та розвитку кіноіндустрії, нові та впорядковані існуючі форми державної підтримки, вдосконалена системи кешрибейтів і конкурентоспроможні умови для іноземних партнерів, прозорість конкурсів і ухвалення рішень, комплексні умови для розвитку галузі – робота над документом тривала понад рік. до складу робочої групи увійшли народні депутати, фахівці Держкіно, представники профільного міністерства та самої кіногалузі. Які зміни несе для українського кіновиробництва й міжнародної кіноспівпраці новий закон? З VGL cinema новелами поділився Павло Сушко, голова підкомітету у сфері кінематографу і реклами Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України.

30.12.2021
об 10:50

Новини

"Співай 2": презентували фінальний трейлер анімації

Продовження культового анімаційного хіта від Illumination на великих екранах! На коалу Бастера та його друзів чекає нова музична пригода. Ще більше грандіозних хітів та запальних виступів, які вразять кожного. Чим амбіційніші мрії, тим цікавіші пригоди!

27.11.2021
об 11:52

Аналітика

Презентація результатів Дослідження кіноосвіти в Україні: стан та перспективи працевлаштування

У вівторок, 9 листопада, об 11:00 відбудеться презентація та обговорення результатів Дослідження кіноосвіти в Україні. Приєднатися зможуть усі бажаючі. Ви дізнаєтеся про стан мистецької кіноосвіти в Україні та перспективи працевлаштування випускників у вітчизняних кінокомпаніях, а також про рекомендації для державних і приватних інституцій у сфері мистецької освіти й кіновиробництва щодо реформ освітніх програм і поглиблення комунікації між навчальними закладами та роботодавцями.

05.11.2021
об 15:04

Аналітика

Аналіз міжнародного прокату: 2020 рік на 70 % знизив європейські показники касових зборів

Міжнародний союз кінотеатрів UNIC наприкінці січня оприлюднив звіт, в якому аналітики порівняли показники 2019 та 2020 років. Згідно з отриманими результатами касові збори впали на 70,6 % або на 6,2 млрд євро. Схожа ситуація спостерігалася і в кінотеатрах Європейського Союзу, де падіння склало 69 % або на 4 млрд євро.

03.02.2021
об 15:10

Новини

«Золотий глобус – 2021»: Лонгліст претендентів у категорії «Найкращий неангломовний фільм»

Голлівудська асоціація іноземної преси, яка вручає премію «Золотий глобус», оголосила повний список фільмів, відібраних до номінації «Найкращий неангломовний фільм». Серед них є й українська стрічка «Атлантида», яка також претендує на «Оскар», і ще одна кіноробота вітчизняного виробництва.

07.12.2020
об 18:06

Новини

Анімація «Володар драконів» – найпопулярніша стрічка в Україні

Цього тижня кінотеатри знову мали шалені збитки. Відвідуваність падає, адже відчувається нестача нових стрічок на широкому екрані, та й на додачу люди бояться відвідувати кінозали через епідемію коронавірусу.

28.10.2020
об 15:12

Новини

Кіномережі в Америці радіють відкриттю залів

Власники кіномереж сподіваються, що в цьому році відбудуться очікувані прем’єри стрічок, а фільми, які демонструються у Нью-Йорку зможуть зацікавити й мешканців інших міст.

20.10.2020
об 12:17

Новини

Результат, що показали українські кінотеатри за останій вікенд вересня

Сумарний прибуток кінозалів зменшився на 3% у порівнянні з минулим тижнем, і впав на 37% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. «Тенет» та «Мулан» сдають позиції, а фільми жахів та короткий метр мають досить непоганий результат.

30.09.2020
об 18:46