Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Pivot у ковідну кризу

07.09.2021
об 13:10

Pivot – це не просто зміщення  своєї діяльності в сусідній  сектор, це розворот  бізнесу навколо своєї осі. Pivot  застосовують, як правило, з двох  причин: через зміну ситуації на ринку,  що відкриває перед компанією нові  можливості, або в кризу, коли цей  розворот стає гострим і життєво  необхідним. Про свій pivot-досвід  розповідає директор ТОВ «Кіносвіт  Діджитал» Сергій Голуб.

Криза через пандемію COVID-2019 змусила багато компаній робити  віраж у стрімкому темпі. Наприклад, переведення бізнесу в онлайн, багато хто перейшов у режим жорсткої економії в усьому – починаючи  від закупівель «товару на перспективу», зменшення складських площ,  відмови від дорогих офісів і аж до скорочення штату співробітників.  Нічого хорошого в терміновому віражу під час кризи немає: усе, що робиться в стислі терміни й під тиском зовнішніх обставин, часто призводить до неякісного результату як за послугами, так і за виробництвом  товарів. Розвороти краще здійснювати в період стабільності, ретельно проаналізувавши всі вихідні дані, ризики, перспективи й детально  спланувавши процес.

 

Ідея впровадження чогось нового виникла в мене ще 4 роки тому. Я  шукав продукт, який зміг би дати конкурентні переваги перед іншими  брендами й технологіями, які сьогодні широко використовуються в кінотеатрах.

 

Наш світ змінився, і всі зіткнулися з новою реальністю: змінилося значення простору, виникла гостра необхідність розширення можливостей використання технологій. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб надати  інтелектуальні інновації наступного покоління, які стануть головним  інструментом у новій, кращій реальності. Змінюється спосіб життя людей, змінюємося й ми. У поточному році глядачі змогли оцінити нові  способи того, як ці технології здатні зробити їхнє життя яскравішим,  чіткішим, якіснішим. Компанія «Кіносвіт Діджитал» залишається відданою своїй прихильності до впровадження найкращих новітніх технологій у сфері кінопоказу. Мета pivot – змінити напрямок руху бізнесу, зробити розвиток більш динамічним, вийти на новий горизонт.  Для моєї компанії таким новим горизонтом стало відкриття в кінці  2020 року кінозали з новітньою технологією ONYX – від компанії  Samsung в колаборації з двома такими відомими виробниками, як GDC  і Harman. Це перша така зала на території СНД і Східної Європи.

 

Оцінити ефект нашого «розвороту» зможуть глядачі. Ми виконали  роль першопрохідника й на сьогодні вже відкрили дві зали з технологією ONYX: у мережі кінотеатрів Miromax – у ТРЦ «Аладдін» (м. Київ) та  ТРЦ «Подоляни» (м. Тернопіль). Новий формат кінопоказу розкриває  можливості перспектив. Наша команда здійснила віраж, і ми дійсно бачимо ці перспективи. Упевнені в тому, що новий формат стане набагато  більш прибутковим і зможе зайняти гідне місце, а також виграшно конкурувати з іншими кінотехнологіями.

 

Але все ж, що це таке Samsung Onyx і в чому його переваги перед іншими технологіями? Спробую коротко це пояснити. Отже:

•  Глибина чорного і нескінченний контраст: Onyx здійснює корекцію  викривлення сіро-чорних відтінків, яке, ми знаємо, властиве для  проєкторів, а 18-бітна обробка забезпечує правильне відображення  низьких налаштувань сірого кольору.

•  •  Підвищена яскравість: Onyx оснащений технологією розширеного  динамічного діапазону (HDR), завдяки чому забезпечується максимальна  яскравість на рівні 146fl. Для порівняння: традиційний показник яскравості  у проєкторів становить 14fL.

•  Ідеальний баланс між яскравістю і кольоровістю: проєктори можуть  демонструвати повний діапазон кольорів при максимальній яскравості  14fL, а стандартні дисплеї, навпаки, втрачають колір через високу  яскравість. Onyx же встановлює оптимальний баланс, який підтримує  ідеальну точність яскравості для всього діапазону відтінків, навіть на піку  або поблизу пікової яскравості.

 

•  •  Картинка без спотворення: незалежно від місця в залі глядач бачить  однаково рівне зображення по всій площині дисплея – жодних паразитних  ефектів. Екран усуває оптичні спотворення завдяки однорідності контенту  й дозволяє глядачам помічати найдрібніші деталі.

•  Нові можливості використання: сучасний кінотеатр став культурним  простором, на базі якого можуть проводитися різні заходи, пов’язані не  тільки з кіно – від корпоративних подій до концертних виступів. Samsung  Onyx підтримує візуальні пре-сети для того чи іншого контенту, за будь-яких умов зовнішнього освітлення, без порушення зорового сприйняття.  У разі зміни одного заходу іншим досить вибрати необхідний пре-сет,  який не потребує складного технічного обслуговування або додаткового  обладнання. Таким чином, Samsung Onyx – універсальний вибір для  генерації нових джерел доходу.

•  •  Глибинність 3D: завдяки посиленій яскравості й гармонійному колірному  зображенню, 3D-екран Onyx від Samsung здійснив своєрідний технічний  прорив, який раніше вважався неможливим. Він робить 3D-фільми ще  реалістичнішими. 3D Onyx спрощує читання субтитрів і надає більш яскраву  деталізацію. Використовуючи окуляри, глядачі можуть насолоджуватися  фільмом без темних, розмитих затінювань і неприємного помутніння, з  якими часто стикаються в традиційних 3D-кінотеатрах.

•  Дует ідеального зображення й кришталево чистого звуку: об’єднавши  дисплей Onyx із системою об’ємного звуку JBL Sculpted Surround від  HARMAN Professional, Samsung забезпечує нереальне мультисенсорне  сприйняття. Сучасні акустичні системи JBL, спеціально розроблені для  кінотеатральних залів з кутом нахилу, надають однорідне, рівномірне  й постійне звукове покриття по усій їх площі. Таким чином, повнота  сприйняття контенту тепер доступна навіть на останніх рядах.

 

Незважаючи на глобальні економічні складності в умовах світової  економічної кризи, ми зробили це! Попереду багато цікавих проєктів,  технічні можливості кіноіндустрії не стоять на місці, і все це змушує нас  рухатися вперед, змінюючи застарілі технології. Нехай випробування, які  лягли зараз на весь світ, змінять його на краще! А ми зі свого технічного  боку зробимо картинку яскравішою й позитивнішою!

 

ТОВ «Кіносвіт Діджитал» Київ,  вул. Бульварно-Кудрявська, 15

Tel./fax +38 044 495 24 01, 495 24 00

 

Повну версію VGL cinema Vol. 34/35 читайте тут.

Читайте також:

Статті

Акторська майстерність: Інтенсив «Я – актор. Нові обличчя» у Дніпрі

14 акторів із Дніпра вправно впоралися з першим етапом відбору від проєкту Star Media School, що проходить за підтримки Українського культурного фонду. Під час онлайн-блоку вони показали себе якнайкраще, тож потрапили на триденний інтенсив «Я – актор. Нові обличчя». У перший день учасники познайомилися з акторкою Ларисою Яценко, яка провела для них тренінг, що включав у себе серію вправ, а також розібрала сцени, які вони гратимуть під час роботи з режисером Романом Бровко.

26.08.2021
об 21:20

Новини

1-й Хмельницький кінофестиваль: Дати проведення та програма

Упродовж 10 – 12 вересня відбуватиметься 1-й Хмельницький кінофестиваль. Організатори заходу зазначають, що головні фестивальні події відбуватимуться у Хмельницькому та Кам’янець-Подільському, також кінопокази просто неба пройдуть у містах Шепетівка та Красилів.

30.08.2021
об 15:52

Новини

ІІ Міжнародний етнографічний кінофестиваль «ОКО»: Гібридний формат та програма події

Цьогоріч вересень щедрий на кіноподії. Ось і другий Міжнародний етнографічний кінофестиваль «ОКО», який пройде за підтримки Держкіно, відбуватиметься з 11 по 18 числа. Організатори події зібрали у програмі документальні фільми з усього світу, в яких мовою кіно розповідатимуть про звичаї, обряди, традиції, релігії, а ще про культуру різних країн та народів.

02.09.2021
об 13:18