Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Результативність Discovery під час зимових Олімпійських ігор та розширення контенту для України

21.02.2022
об 12:26

Перший тиждень змагань на зимових Олімпійських іграх у  Бейджині-2022 спричинив значне збільшення залучення до цифрових сервісів discovery+ і Eurosport, а також значну кількість переглядів по телебаченню у Європі.

 

У перший тиждень у всій європейській телевізійній мережі Discovery та на стримінгових продуктах, на чолі з discovery+, що є домівкою Олімпійських ігор, відбувся потужний старт Бейджину-2022. Кількість глядачів побільшала у вісім разів у порівнянні з аналогічним періодом зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані-2018. Показник враховує й нових підписників стриміногвих сервісів Discovery.

На сервісах Discovery, що доступні за передплатою, результатом першого тижня стали близько три чверті мільярда хвилин потокової трансляції. Це у 18 разів більше, ніж було за аналогічний період під час Пхьончхану-2018. Середня кількість хвилин, яку споживає один глядач в потокових сервісах discovery+ і Eurosport, також зросла більше ніж вдвічі. Крім того, глядачі дивляться телебачення в середньому на 29% довше. Публікація новин і коротких відеороликів на Eurosport.com теж отримали вдвічі більше охоплення.

Середній показник аудиторії Eurosport залишається високим та дорівнює останнім зимовим Олімпійським іграм, попри те, що загальне використання телебачення зменшилося більш ніж на 10% з 2018 року. Частка телевізійної аудиторії у північних країнах, включаючи Швецію та Норвегію, де Discovery одночасно доступний безкоштовно і в платній підписці, залишаються стабільними у порівнянні з Пхьончханом-2018, з видатними результатами, які досягають 87% (Норвегія), 83% (Швеція) та 71% (Фінляндія).

 

Щоб досягати таких високих показників залученості фанів з усього світу, Discovery завжди шукає нові шляхи якомога краще передати неймовірні емоції через екрани та подарувати глядачам відчуття, ніби вони знаходяться в самому епіцентрі подій. Один з результатів такого постійного пошуку був імплементований в Україні у розпал зимових Олімпійських ігор у Бейджині-2022. Оскільки Олімпіада є однією з найочікуваніших подій серед українців, discovery+, офіційна домівка Олімпійських ігор у Європі, доклала зусиль, щоб зробити перегляд спортивних змагань ще більш захоплюючим разом зі стрімінговою платформою MEGOGO. Так, на MEGOGO з’явилося тематичне меню, присвячене Олімпіаді, завдяки якому українці можуть ще глибше зануритися в спортивну атмосферу, насолоджуючись кожною миттю цієї події.

 

Нове меню дозволяє не лише дивитися змагання у високій якості, а й обирати конкретні турніри з різних дисциплін та переглядати їх у записі чи у прямому ефірі. У верхній частині вебплатформи знаходиться низка іконок (кожна з них є клікабельною), що позначають різні види спорту. Користувачі також можуть скролити екран, щоб побачити всі останні події у різних дисциплінах, обирати улюблену, та навіть переглядати документальні фільми, присвячені Олімпіаді.

Українці можуть обрати ці документальні фільми з низки варіантів, що знаходяться внизу екрану. Стрічки присвячені приголомшливим перемогам, великим іменам, легендарним командам та подіям, що відбувалися у різні роки Олімпіади. Документалка «Як це зроблено? Зимові Олімпійські ігри» розповідає, що стоїть за Олімпіадою і як вона організована з технічної точки зору.

«Олімпійські ігри успішно розпочалися на всіх наших платформах. На передовій такого успіху — discovery+, оскільки зростання цього потокового сервісу продовжує значно перевершувати очікування. Це ще раз підтверджує правильність прийнятого рішення, коли ми зробили спорт частиною розважального сервісу discovery+. Так, спорт залучив значну кількість нових користувачів на discovery+, а в результаті вони отримали ще більшу цінність. Третина тих, хто спочатку підписався на Discovery+, щоб дивитись Олімпійські ігри, упродовж першого ж тижня почала переглядати інший контент платформи», — сказав Жан-Бріак Перретт, генеральний директор Discovery Streaming & International.

 

У порівнянні з Пхьончханом-2018, з початку Олімпійських ігор майже вдвічі більше людей відвідало сайт Eurosport.com та його місцеві версії у різних країнах. Платформа розширюється, пропонуючи глядачам різноманітний контент про ігри: постійні оновлення, новини, ексклюзивні відео.

 

Discovery представляє зимові Олімпійські ігри в Бейджині-2022 на 50 ринках Європи, 11 національних майданчиках, та з покриттям 19 мовами. Це єдине місце в Європі, де запропоновані «Всі Олімпійські ігри», доступні на discovery+ та цифрових сервісах Eurosport.

 

Джерело: Pleon Talan

Читайте також:

Новини

«Виходь, Masha»: короткометражка Юлії Шалімової у топ-3 найкращих на фестивалі у Туреччині

«Виходь, Masha» - це спостереження одного дня. У ньому переплелись різні почуття людей, як-от тривога та агресія; смуток, самотність та байдужість; не обійшлось й без веселощів та безтурботності, а також й опори на любов, віру та надію.

15.02.2022
об 12:20

Новини

«Абатство Даунтон: Нова епоха» представили другий офіційний трейлер

«Абатство Даунтон: Нова ера» нарешті випустили другий трейлер, щоб фанати могли ближче познайомитися із сіквелом. «Абатство Даунтон» давно чекав на шанувальників оригінального серіалу та першої повнометражної історії. Прем'єра оригінального фільму відбулася у 2019 році та викликала визнання критиків, повернувши улюблених персонажів, які колись прикрашали маленький екран ITV. Незабаром після цього підтвердили продовження історії. Новий трейлер дав глядачам нове уявлення про наступну пригоду сім'ї Кроулі.

16.02.2022
об 11:44