ПРО НАС

VGLcinema: інформаційний простір світу кіно та телебачення

Напередодні Нового року VGL СINEMA підбив підсумки минулого  й підготував для своїх читачів багато пізнавальної, розважальної та корисної кіноінформації.

Тож у новому номері українського журналу про кіно на вас чекають:
Про ситуацію в кіногалузі та майбутнє кіноіндустрії розповість виконавча директорка Української кіноакадемії та генеральна директорка Одеського кінофестивалю Анна Мачух у рубриці «Подія».
У рубриці «Час розмови» директорка компанії Катерина Удут окреслила, як формувався ландшафт медіабізнесу України 2021 року та досягнення MRM щодо реалізації важливих медіапроєктів.
Підсумки роботи української кіногалузі із перших вуст у цифрах, фактах та емоціях – від очільниці Держкіно Марини Кудерчук у рубриці «Крупним планом».
Як оцінили свою роботу в 2021-му члени Ради з державної підтримки кінематографії та які плани організації на майбутнє читайте в рубриці «Актуальна тема». У цій самій рубриці ви дізнаєтеся про роботу локальних
кінокомісій, які стрімко набирають обертів та мають на меті популяризувати кіно на місцевому рівні.
Про реалізацію законодавчих ініціатив щодо української кіногалузі розповість голова підкомітету у сфері кінематографу і реклами Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України
Павло Сушко у традиційній рубриці «Закон і кіно».

Над чим працює зараз режисер, актор і продюсер Ахтем Сеітаблаєв та які його плани на наступний рік, а також про те, що пов’язує Михайла Хому та Олю Полякову читайте в рубриці «Своє кіно». Ця ж рубрика розповість про завершення роботи над містичним трилером «Еґреґор», який виходить в прокат 10 березня.
На запитання VGL сinema у рубриці «Інтерв’ю» відповідають зірки українського кіно Дар’я Петрожицька та Віталій Салій. Про особливості співпраці з міжнародними партерами розповість продюсерка та засновниця
компанії 435 FILMS Анна Паленчук, а шоуранерка, режисерка та продюсерка Ксенія Бугрімова познайомить зі здобутками нещодавно заснованої Асоціації жінок у кіно-та медіаіндустрії. Якщо вам цікаво, чим мистецтво грати на сцені може бути корисним у житті, читайте інтерв’ю актора, режисера та педагога Гіо Пачкорія. У цій самій рубриці про свій дебютний фільм, до того ж створений в умовах пандемії, розповість молодий український режисер Андрій Лантух, який зараз працює у США.

Своїми враженнями про роботу над дубляжем анімації «Співай 2» поділяться Юрій Горбунов, Анна Добриднєва, Діана Глостер та Валерія Дідковська в рубриці «Знімальний майданчик». У цій самій рубриці ви
знайдете цікаві факти про зйомки унікального проєкту «Ти – космос», який створюється кінокомпанією Forefilms.

Цікаві фоторепортажі з Днів української аудіовізуальної індустрії в Римі та Днів українського кіно в Парижі чекають на вас в рубриці «Подія».

Залишайтеся на хвилі кіно разом з VGL cinema!

Читати далі

Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Архіви номерів
журналу VGL Cinema